Myler is wettelijk verplicht om toestemming te vragen voor het gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Myler gebruikt deze voor het optimaliseren van de website, het integreren van social media en gebruik van video materiaal. Lees meer in onze privacy verklaring.

Onze mensen

Facilitymanagement

Algemeen / Receptie: 030 – 711 4777
Algemene e-mail:   info@myler.nl
 

 

Recourcemanagement & Recruitment

Algemene e-mail:   opdrachten@myler.nl 

Accountmanagement

Michiel Tromp Meesters – Accountmanager 
E-mail:  michiel.tromp.meesters@myler.nl
Telefoon: 06 - 5114 3833

Contractmanagement

Randy Houwertjes - Manager Contractmanagement
E-mail: randy.houwertjes@myler.nl
Algemene e-mail: administratie@myler.nl 

Finance & Control

Algemene e-mail: facturen@myler.nl


Business Process & IT

Coen Boxem – Manager Business Process & IT
E-mail:    coen.boxem@myler.nl
Telefoon: 06 - 3901 3877

Marketing & Communicatie

Mathijs van der Kooi – Manager Marketing & Communicatie
E-mail:    mathijs.van.der.kooi@myler.nl
Telefoon: 06 – 1086 1838

Directie

Geo van der Wilk - CEO
E-mail:   geo.van.der.wilk@myler.nl


Hans Kruijer - CFO
E-mail:   hans.kruijer@myler.nl