Hallo, wij zijn Menno van Steenwijk en Sjaak van der Steen!
“Achmea en Myler hebben zowel een klant- als een leveranciersrelatie. Zo vindt Myler zelfstandige professionals die bij ons worden ingezet binnen de flexibele schil en is Myler verantwoordelijk voor het contractbeheer van ingehuurde zelfstandige professionals. Wij leveren collectieve verzekeringsoplossingen die alleen door de bij Myler aangesloten professionals afgenomen kunnen worden”, aldus Menno van Steenwijk.
Menno van Steenwijk, procurement manager inhuur
In mijn rol richt ik mij op de professionals die we via Myler inhuren. Mijn tijd verdeel ik tussen leveranciers, business stakeholders en kijk ik naar de behoefte aan flexibele arbeidskrachten bij Achmea. Als inkoopprofessional ben ik erop gericht om binnen onze snel veranderende en vernieuwende markt, een impactvol en duurzaam resultaat voor Achmea te realiseren.
Sjaak van der Steen, Achmea Corporate Relations
vanaf 2012 ben ik verantwoordelijk voor de coördinatie van het collectieve zorgcontract, de inkomensverzekeringen (AOV) en de zakelijke schade verzekeringen. Samen met mijn contactpersonen van Myler, focus ik mij op de mogelijkheden om IT-professionals nog beter van dienst te zijn. Dit doen we bijvoorbeeld door het inzetten van de verzekeringsoplossingen van Achmea.